Witamy na stronie marki TEJA® z Ząbkowic Śląskich. Marka powstała w 1994 roku i należy do firmy globimiX sp. z o.o.. Projektujemy i produkujemy urządzenia dla przemysłu chemicznego. Wśród oferowanych

maszyn w wersjach mobilnych lub stacjonarnych, są: disolwery szybkoobrotowe, mieszalniki wolnoobrotowe, prasy przemysłowe oraz urządzenia konfekcjonujące. Projektujemy i dostarczamy także linie technologiczne pod klucz.

Urządzenia dla przemysłu TEJA to urządzenia do produkcji lakierów, farb, tynków, posadzek, pigmentów, past, premixów, płynów chemii gospodarczej i samochodowej oraz do wszelkiego rodzaju powłok.

Egalizatory, instalacje do produkcji mas uszczelniających, kadzie przemysłowe, kartuszarki z podajnikiem automatycznym i ręcznym, linie technologiczne, mieszalniki planetarne, mieszalniki do produkcji farb, mieszalniki wolnostojące i zbiornikowe, disolvery dwunapędowe, dissolvery kadziowe — to wszystko możemy Ci zaoferować jako TEJA. Co więcej, proponujemy: pneumatyczne zawory konfekcjonujące, prasy

mobilne serii PM, prasy PWMG, prasy do wyciskania mas gęstych, stacje Big Bag, stoły uchylne z pneumatycznymi zaworami konfekcjonującymi, urządzenia do mas wysokiej lepkości, urządzenia do pomiaru wzrostu pian, zestawy konfekcjonujące do produktów płynnych oraz zestawy pompowe.

Od 2008 roku TEJA w zakresie produktowym i projektowym jest zastrzeżonym znakiem towarowym na terenie UE. Od 2013 roku znak zastrzeżono także na terenach Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy. W 2014 roku TEJA® stała się własnością firmy globimiX sp. z.o.o.

Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetem. Zapraszamy do galerii z naszymi urządzeniami dla przemysłu chemicznego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej. Z chęcią podzielimy się wiedzą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Początek strony